Brand@scoutingjfk.nl

088-10 00 945 (brand)

Verhuur:

Mariska
Verhuur@scoutingjfk.nl 
Vacature: verhuur coördinator gezocht!

Bestuur:

Voorzitter: Zeger van der Houwen 
Voorzitter@scoutingjfk.nl 

Secretaris: Anita
Secretariaat@scoutingjfk.nl

Penningmeester: Gert Jan
Penningmeester@scoutingjfk.nl

Vertrouwenspersoon: Jolanda F.
Vertrouwenspersoon@scoutingjfk.nl

Praktijkbegeleider: Claudia
Praktijkbegeleider@scoutingjfk.nl

Materiaalbeheer: Ferry, Mark, Pieter, Vincent en Bert
Materiaal@scoutingjfk.nl

Gebouwbeheer: Bert
Gebouwbeheer@scoutingjfk.nl

Website: 

Technische gedeelte: Guido & Mark
Webmaster@scoutingjfk.nl

Teksten: Jolanda F.
Tekst@scoutingjfk.nl

Foto's: 
Foto@scoutingjfk.nl 

Speltakken:

Bevers:

Teamleider: Manon
Teamleden: Danielle, Elise, Manon en Regina.
Vacature: extra (ervaren) leiding gezocht!
Bevers@scoutingjfk.nl

Welpen:

Teamleider: Jopie
Teamleden: Lauren, Christiaan, Wouter, Lukas
Welpen@scoutingjfk.nl

Scouts:

Teamleider: Ferry
Teamleden: Mark, Vincent, Sander & Pieter 
Scouts@scoutingjfk.nl

Explorers:

Teamleider: Guido
Teamleden: Martijn
Vacature: extra (ervaren) leiding gezocht
Explorers@scoutingjfk.nl

Roverscouts:

Voorzitter: Vincent
Roverscouts@scoutingjfk.nl

Plusscouts:

Voorzitter: Bert
Penningmeester: Mark 
Secretaris: Anita

Plusscouts@scoutingjfk.nl

Postadres:

Scouting JFK 

T.a.v. Secretariaat 

Postbus 2371 

8203 AH Lelystad

Vacatures!

We hebben nog verschillende vacatures openstaan, kijk hier voor ons aanbod.